Herbapol Odchudzanie femiAGE

Zdrowa dietaZdrowie i urodaZdrowy tryb życia

Written by:

Herbatka Odchudzanie femiAGE zawiera kompozycję zielonej herbaty, yerba mate oraz owoców goji dobranych w takich proporcjach, aby właściwie uzupełnić zdrową dietę odchudzającą. Herbata stanowi naturalny suplement diety, który ma pomóc kobiet walczącym o szczupłą sylwetkę, a także tym mającym problemy z układem trawiennym.

Jej receptura oparta została wyłącznie na składnikach bardzo wysokiej jakości. Zapewnia to skuteczność działania oraz dobry i intensywny smak. Odchudzanie femiAGE jest odpowiednim suplementem bez względu na wiek.

 Zielony napar

Zielona herbata to jeden z najczęściej polecanych naparów, stosowanych w celu pozbycia się zbędnych kilogramów – właśnie dlatego znalazła się w składzie herbatki funkcjonalnej Herbapol. Napar z zielonej herbaty może także łagodzić stres i napięcie, przyspiesza wydalanie toksyn z organizmu oraz stymuluje wydzielane soków trawiennych. Yerba mate znana jest ze swoich pobudzających właściwości, może także wpływać na szybkość przemiany materii. Z kolei owoce goji kontrolują poziom złego cholesterolu we krwi, obniżają jej ciśnienie. Skład herbatki dodatkowo został wzbogacony o morszczyn. Ten składnik zwiększa uczucie sytości – przez to można zjeść mniej. Dzięki temu efekty w postaci utraty wagi mogą być większe. Pozostałe składniki to owoce truskawki, dzikiej róży oraz jabłko.

 Regularne picie wspomana

Herbapol Odchudzanie femiAGEW celu uzyskania pożądanych efektów zaleca się picie naparu regularnie, 3 razy dziennie. Nie należy przekraczać dozwolonej dawki herbaty. Odchudzanie femiAGE nie powinno być także zastępstwem dla zbilansowanej diety. To jednak doskonałe uzupełnienie dla zbilansowanej diety odchudzającej i częstej aktywności fizycznej. Dzięki aktywnym składnikom zawartym w składzie tej funkcjonalnej herbatki możliwe jest szybsze osiągnięcie efektów w postaci wspaniałej figury. Warto pamiętać, że problemy z wagą mogą być następstwem zbyt szybkiego i niezdrowego stylu życia. Odchudzanie femiAGE to jedna z trzech herbat funkcjonalnych, obok Trawienie + praca wątroby oraz Spalanie + oczyszczanie.